Vybíráme pro vás nejlepší dokumenty i hrané filmy | dafilms.cz (2022)

A

B

C

D

E

(Video) 6 letý chlapec se ztratil. Když ho našli, byli v šoku z toho, co leželo vedle něj...

F

G

H

I

J

(Video) JAK ZNÍ PÍSNIČKY V ČEŠTINĚ /VŠECHNY DÍLY/ Mates

K

L

M

N

O

(Video) American Hardcore CZ + SK Titulky

P

Q

R

S

T

(Video) Legální zbraně pro přežití (v duchu roku 1890)

U

V

W

X

Y

(Video) Pouze 7% lidí dokáže odsud skočit. Troufli byste si? || Virality.cz

Z

Existuje seznam filmů, jejichž hlavní myšlenka je tak silná, že mohou změnit váš pohled na život. Zjistěte, jaké filmy byste měli zhlédnout.

Každá z nich uvrhne vědu a filozofii do pochybností, a ačkoliv hlavní hrdina nadále prožívá svůj sen, začíná se obávat, že se neprobudí.. Jedná se o kolosální film, který sleduje šest propletených příběhů odehrávajících se v průběhu stovek let.. Pointou je prozkoumat, jak životní skutky lidí ovlivňují jiné v minulosti, přítomnosti a budoucnosti, jak se duše člověka formuje od zabijáka až po hrdinu a jak se laskavé činy ztrácejí v průběhu staletí.. Hlavním tématem Atlasu mraků je teorie reinkarnace, která se pyšní tím, že věčný aspekt našeho Já – duše – zažívá několik životů inkarnovaných zde na Zemi.. Tento film také zkoumá myšlenku karmy a karmického koloběhu, což naznačuje, že naše činy v jednom životě se mohou odrážet v tom příštím.. Ačkoliv se kritické názory různí, člověk musí tomuto snímku zatleskat, že se pustil do tak složitého tématu, jakým je reinkarnace, a také za masívně ambiciózní děj.. Tento film je o tom, jak se učíme z vlastních chyb a hledáním moudrosti se stáváme lepšími lidmi.. Všechny mají na Barthese silný vliv, nutí ho znovu objevit aspekty vlastní osobnosti , ale také vyrovnat se s tragickou sebevraždou matky a blížící se smrtí jeho dědečka.. Tento film sleduje Theodora (Joaquin Phoenix) – osamělého, introvertního muže ve středním věku, který se dozvídá o novém OS1, prvním umělém inteligentním operačním systému na světě.. Když se Theodor seznámí se Samanthou (Scarlett Johansson), půvabným ženským hlasem svého operačního systému, brzy se s ní sblíží i romanticky.

Nikdo nemá rád záporné hrdiny. Zvlášť takové, co všechno zničí. Ale co když „zlounství“ není povahový rys, ale pouze profesní požadavek na postavu z počítačové hry? Animovaný příběh o tom, že i uvnitř hracích automatů se mohou odehrávat dojemné scény. Existuje i druhý díl, Raubíř Ralf a internet.

Nikdo nemá rád záporné hrdiny.. Zvlášť takové, co všechno zničí.. Existuje i druhý díl, Raubíř Ralf a internet.. Kreslené postavy hrají v hraném filmu a skuteční herci se ocitají v komiksových situacích.. Farmáři si takovou potupu nenechají jen tak líbit.. Problém je v tom, že pejsek není obyčejný domácí mazlíček, ale nejhledanější mimozemšťan v celé galaxii.. Je zvláštní pozorovat, jak rozdílně reagují dnešní děti na Bolka a Lolka.. Ale řekněte si: „Nějaké povinnosti mít musejí, když není škola.. Kdo tento film viděl v osmdesátých letech, chtěl být jako on.. Jednoduchá animace československého stylu.. Pro dnešní děti o něco menší pecka, ale stále dobrý film.. Oceňovaný japonský animovaný film pro děti každého věku.. Roztržitý vynálezce Wallace a jeho věrný (a asi i chytřejší) pes Gromit.. Ať dětem pustíte kterýkoli díl, budou se smát stejně, jako jste se kdysi smáli vy.. Bláznivá komedie, jak má být.

Ifenomén pro vás shromáždil 19 filmů o skutečných lidech - skutečných hrdinech, kteří navzdory překážkám života šli za svým snem a díky své odvaze, vytrvalosti, talentu a podpoře blízkých si jej splnili. Následujících 19 filmů vás doslova nakopne a dodá vám chuť si splnit své sny.

Po děsivém útoku žraloka, jenž jí připravil o levou ruku se odhodlává vrátit se zpět do oceánu.. Jako dospělá se Helen později naučila mluvit.. Ale takový motor, jaký v sobě skrývá už od dětství Michael Edwards (Taron Egerton), nemá jen tak někdo.. Z Christyho se stal člověk, spisovatel, manžel.. Joy jde tvrdě a nekompromisně za svým životním snem a řídí se především svým citem.. Joy ale už není žádnou naivní holkou a tak si dokáže podle vlastních představ upravit jak svůj život, tak i život své více než trochu výstřední rodiny.. Jenže Jane a Stephen se osudu vzepřou.. Vezmou se a snaží se žít normální život.. On si nemoc nepřipouští a dodělává si doktorát.

Některé filmy jsou jako kyslík - inspirují, dodají nám chuť žít na plno, milovat a být lepšími. Ifenomén pro vás dnes připravil 20 filmových trháků, které vás doslova nakopnou.

Díky setkání se zvláštním cizincem Dan pochopí, že se musí ještě mnoho učit, mnohé překonat a spoustu věcí naopak opustit, než se stane pokojným bojovníkem a nalezne svou cestu.. Na experimentální klinice se podrobí vymazání paměti, a jelikož pokus dopadne úspěšně, rozhodne se zdrcený Joel pro stejné řešení.. Matku rodiny a "strážkyni cti" Sheryl ( TONI COLLETTE ) neustále děsí výstřední tajemství, která její nejbližší obklopují - hrůzu jí nahání především její bratr ( STEVE CARELL ), odborník na Prousta se sebevražednými sklony, který se zrovna vrátil z nemocnice.. Všichni se naskládají do rezavějící dodávky a vydají se na třídenní tragikomickou cestu plnou překvapení.. Její plány naruší seznámení se začínajícím spisovatelem Paulem, jenž se přistěhuje do domu, kde bydlí... Chris se vymykal odjakživa, ale to, co udělal bezprostředně po absolvování univerzity ho dělá výjimečným i mezi výjimečnými.. Na své strastiplné cestě, během níž mu šlo několikrát o život, potkal spoustu úžasných bytostí, které zformovaly jeho pohled na svět a pomohly v přípravě na vstup do chrámu přírody na nelítostném americkém severu.. Rozvedený Carl Allen, který se uzavřel před celým světem, absolvuje seminář se svérázným guru a jeho život se od základu změní.. Film vycházející z povídky F. Scotta Fitzgeralda vypráví o sympatickém padesátníkovi Benjaminu Buttonovi, který je se svým životem spokojený a navíc se nedávno zamiloval do třicátnice Daisy.. Pes se v krátkém čase stává věrným společníkem a dostává se do srdcí všech zaměstnanců společnosti Hamersley Iron, zabývající se v této oblasti těžbou železné rudy.. A tady teprve začíná příběh Terapie láskou, excelentního filmu, který se pyšní 4 nominacemi na Zlaté Glóby a dokonce 8 nominacemi na Oscary včetně nominace za nejlepší film, režii, scénář i herecký výkon.Pat se vrací ke svým rodičům (Jacki Weaver a Robert De Niro), kteří se mu ze všech sil snaží pomoci postavit se na vlastní nohy.. Milionář Edward a automechanik Carter vyrazí do světa, ale zjistí, že jenom fantastické zážitky jim blížící se setkání se smrtí neusnadní.. Zcela rozdílní muži se v nemocničním pokoji spřátelí, a když se dozvědí, že jim zbývá sotva rok života, sepíší si seznam nesplněných snů a vyrazí za nimi do světa.

U nás najdete: Filmy online, filmy ke shlédnutí, filmy online ke shlédnutí, online TV, videoklipy.

Z vesnice, která se proslavila především kysaným zelím a pivem Radegast, se tak stala průmyslová zóna - největší investice na zelené louce v historii ČR.. Ztřeštěná puberťačka, pěstitel orchidejí na penzi, vášnivý kutil s katastrofálními následky, studentka univerzity třetího věku, které se stále zapalují lýtka, archeolog bez práce a další členové docela normální a přesto krásně praštěné (bláznivé) RODINKY se rádi sejdou za každých okolností u společného stolu, ke kterému se vždy dají přidat další židle... RODINKA, ta pravá, od FAN VAVŘINCOVÉ, autorky legendárního tv seriálu Taková normální rodinka, která si vás získá sympatickými hrdiny a jejich originálním smyslem pro humor a vzájemnou toleranci.. Jen díky taky nemocné Lucii se mu podaří získat zdravotní kartu do závodu v Nitře, kde se chce naposled měřit se svým největším konkurentem Němcem Weberem.. Slovenský mafián Jožo sní o velké závodnické kariéře a povolá nejlepšího spolujezdce na Slovensku Julu, který zrovna nezávodí, protože se zamotal do kšeftu s lanýži a bojí se o život.. Sedm mladých lidí ve věku od třiadvaceti do třiatřiceti let se na konci devadesátých let ve velkém městě pokouší praktikovat cosi, čemu se dříve říkalo milostný vztah.

Explicitní sexuální scény, syrová surovost, bizarní nápady, útok na pøíèetnost. Pøedstavujeme vám snímky, na nichž si mùžete otestovat, co všechno snesete, a z nichž se nìkteré kategorii umìní velmi vzpírají. Svatební váza, Caligula èi Lidská stonožka jsou výzvou i pro ty nejotrlejší.

Belgický milovník surrealismu Thiéry Zéno natočil v roce 1974 nenápadný snímek, jehož čistokrevná ujetost se v následujících letech jen těžko překonávala.. Z jejich sexuálního dovádění přijdou na svět celkem tři podaření potomci, kteří nezapřou nic z obou rodičů.. Až po uvedení snímku vyšlo najevo, že se jedná o regulérní hraný film a vše je jen součástí propracovaného marketingu.. S ohledem na to, jak se filmaři chovali ke zvířatům, které snímek "spotřeboval", to vidí správně.. Mel Gibson vsadil na násilí.. Na hodně násilí. Dieter Laser ve filmu Lidská stonožka

Nedávno do kin vstoupil akční podmořský thriller Útok z hlubin. Zároveň je napjatě očekáván příchod Aquamana od režiséra Jamese Wana, kterého provází už před tuzemským uvedením velká chvála od zahraničních recenzentů. Z toho důvodu jsme se rozhodli připravit vám speciál s podvodní, a zkrátka mořskou („nadvodní,“ chcete-li) tématikou. Filmy s podmořskou tématikou 20 000 mil […]

Nedaleko Kuby se americká jaderná ponorka Montana málem srazí s neznámým, rychle se pohybujícím tělesem.. Lindsay je přesvědčena, že jde o mimozemskou civilizaci, pokoušející se o kontakt, Coffey se domnívá, že to jsou Rusové, které je třeba zničit.. Brigmanovi a jeho lidem se podaří vojáky přemoci, zdá se však, že je pozdě.. Což se plně prokazuje právě v Životu pod vodou , kde nezapomenutelně ztvárnil hlavního hrdinu, badatele Stevea Zissoua, který je slavným oceánografem a jeho dokumenty zná skoro každý.. Hrdina se rozhodne natočit nový film, který mu má navrátit zacházející slávu, pomoci pomstít se žralokovi, a během toho všeho i možná nalézt ztraceného syna, kterého nikdy nepoznal.. Teď je to cosi zpátky a vypadá to, že jde o pravěkého žraloka megalodona a Taylor dostane šanci se mu postavit znovu.. Zástupci města se zprvu vše snaží utajit, nakonec s napětím čekají, až se objeví někdo, kdo obrovského žraloka zabije.. Jeho idylický život se však razantně změní ve chvíli, kdy se lstivý kapitán Barbossa zmocní jeho lodi Černá perla a napadne město Port Royal, odkud unese guvernérovu okouzlující dceru Elizabeth Swann.. Její kamarád z dětství Will Turner se spolu s Jackem vydává na palubě nejrychlejší lodi britské flotily na odvážnou výpravu za záchranou Elizabeth a ukradené Černé perly.. Je také milovník kultivované a vtipné konverzace, je muzikální a hraje na housle.. Proti tomu se ovšem postavily přírodní živly, které jedné bouřlivé noci potopily nákladní loď, na níž se Pí s rodiči a bratrem plavil.. To nebyl další přeživší člověk, ale mohutný bengálský tygr, který si rozhodně nemyslel, že by se v nouzových podmínkách mělo něco měnit na přirozeném průběhu potravního řetězce.

Videos

1. TOP 5 ZNAMENÍ, ŽE VÁŠ MOBIL JE HACKNUTÝ!
(ZEK)
2. TOP 10 Počítačové lifehacky, které vám usnadní život
(TopTrendingCZ)
3. TOP 10 Tajné funkce mobilu o kterých 90% lidí neví
(TopTrendingCZ)
4. TOP 5 DĚTÍ, KTERÝM SE NELÍBILY VÁNOČNÍ DÁRKY
(ZEK)
5. 20 sexuálních mýtu kterým věříte (15+)
(Stejk)
6. Do jaké Bradavické koleje patříš? | Harry Potter KVÍZ
(TopTrendingCZ)

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Neely Ledner

Last Updated: 07/10/2022

Views: 5589

Rating: 4.1 / 5 (62 voted)

Reviews: 85% of readers found this page helpful

Author information

Name: Neely Ledner

Birthday: 1998-06-09

Address: 443 Barrows Terrace, New Jodyberg, CO 57462-5329

Phone: +2433516856029

Job: Central Legal Facilitator

Hobby: Backpacking, Jogging, Magic, Driving, Macrame, Embroidery, Foraging

Introduction: My name is Neely Ledner, I am a bright, determined, beautiful, adventurous, adventurous, spotless, calm person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.